- 22 II 2024 - 19:42
"Prośba o udzielenie informacji na kiedy będzie gotowe moje zlecenia trwała od poniedziałku do czwartku. Po drugim zapytaniu otrzymałam odpowiedź. Lustro odbierała mi siostra większym samochodem. Obsługa nie mogła znaleźć "paczki" widocznej z daleka. "Paczki" ponieważ lustro zostało owinięte tylko folia. Zero elementu twardego, usztywniającego czy opakowania - kartonu. "
- 14 XII 2023 - 01:13
"Rewelacja...polecam"
- 23 X 2023 - 12:57
"Czas realizacji podany na stronie produktu znacznie odbiega od realnych dat. Lustro przyszło z prawie miesięcznym opóźnieniem. Nikt nie poinformował o jakimkolwiek opóźnieniu. Oprócz tego brak możliwości transportu z wniesieniem, co przy dużych lustrach jest dużym problemem. :("
- 06 VIII 2023 - 20:40
"Kilka miesięcy temu zamówiłem pierwsze lustro. Jako w pełni zadowolony nabywca, zamówiłem drugie... Miało być bez zawieszek, do przyklejenia na ścianę, przyszło z zawieszkami. Odcięcie ich i wypolerowanie powierzchni to ryzykowne zadanie. Jakoś się pogodziłem z wierceniem w ścianie w łazience i gorszym moim zdaniem rozwiązaenim, ale już nie jestem zadowolonym klientem. Natomiast opakowanie i zabezpieczenie przesyłki - duży plus. Bez obaw."
- 02 XI 2019 - 11:29
"Wszystko zgodnie z zamówieniem. Lustro pierwsza klasa. Dokładnie i precyzyjnie wykonane. Zdecydowanie polecam. "